Дата: від до Скинути

Відбулося покладання квітів до 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні, з нагоди 76-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у Вовковинцях відбулося покладння квітів до Меморіалу Слави та Братської могили загиблим односельчанам, головою Вовковинецької ТГ Сергієм Волковинським, працівниками селищної ради та працівниками культури і бібліотеки.

21:12 09.05.2021

ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ І ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

20:12 06.05.2021

У ЦЕНТРІ СЕЛА РАДІВЦІ 30 КВІТНЯ РОЗКВІТЛО ВЕЛИКОДНЄ ДЕРЕВО

Традиція прикрашати великоднє дерево прийшла з Європи порівняно нещодавно, але вже прижилася в Україні, і навіть обзавелася виключно українськими особливостями. Адже у нас стільки орнаментів, національної символіки, щоб зробити таке дерево в українському стилі не складе труднощів.

09:04 01.05.2021

АМУ презентує добірку відповідей на проблемні питання громад щодо законопроєкту про старост

Асоціація міст України з метою надання практичної допомоги громадам зібрала проблемні питання, які їх турбують у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України Проєкту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост» (№4535), та підготувала відповіді і роз’яснення.

23:01 27.04.2021

Відбулося засідання виконавчого комітету Вовковинецької селищної ради

Сьогодні, в залі засідань селищної ради, відбулося засідання виконавчого комітету Вовковинецької селищної ради. Проходило засідання виконавчого комітету з дотриманням карантинних норм, яке провів  селищний голова Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ.

22:21 27.04.2021

Уроки Чорнобиля - людству

До 35 річниці з дня Чорнобильської трагедії у бібліотеці Вовковинецького Будинку культури підготовлена інформаційна виставка про ті події, які відбулися з 25 на 26 квітня о 1-й год. 25 хв, а також і дізнатися  прізвища наших односельців, які не пошкодували ні сил, ні здоров'я, рятували станцію і людей.

20:56 26.04.2021