Хмельниччина — у трійці лідерів по Україні за рівнем захворюваності на COVID-19

За тиждень з 19 до 25 вересня у Хмельницькій області підтвердили 2776 випадків COVID-19. Це майже на півтори сотні більше хворих, ніж попереднього тижня. Однак ситуація дещо краща, якщо порівнювати з динамікою кількох тижнів з кінця серпня до середини вересня.

13:30 28.09.2022

Грошова допомога для членів сім’ї військовослужбовця: розмір та порядок отримання

Шостий місяць в Україні триває повномасштабна російсько-українська війна. Українські військовослужбовці героїчно обороняють рідну землю, але, на жаль, не буває воєн без жертв, тож ми втрачаємо наших героїв.

11:58 01.08.2022

Протягом І півріччя 2022 року аудиторами Хмельниччини  забезпечено відшкодування втрат майже 7 млн грн та досягнуто економічного ефекту майже 11 млн грн

Протягом І півріччя 2022 року аудиторами Хмельниччини забезпечено відшкодування втрат майже 7 млн грн та досягнуто економічного ефекту майже 11 млн грн

Фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом І півріччя 2022 року за результатами проведених ревізій виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 75 млн грн.

11:15 29.07.2022

Посвідчення водія: у яких випадках необхідно мати міжнародний документ

Світ визнає два види водійських посвідчень – національні та міжнародні. Водночас у країнах ЄС діють різні умови та вимоги щодо використання на їхній території українського водійського посвідчення.

11:54 28.07.2022

Подоляни боргують «Хмельницькгаз Збуту» майже пів мільярда гривень

Борги населення перед «Хмельницькгаз Збутом» за спожитий до 1 травня 2022 року газ наразі складають 495 млн грн. А за «Правилами постачання природного газу» споживачі зобов’язані повністю розрахуватися з попереднім постачальником.

09:40 22.07.2022

Як повернути переплату за спожитий газ?

Через переведення з 1 травня 2022 року побутових споживачів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» до постачальника "останньої надії", наразі чимало клієнтів звертаються до компанії щодо повернення переплати за особовим рахунком або помилково сплачених сум.

16:39 13.07.2022