Дата: від до Скинути

Летичівською окружною прокуратурою, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, вживаються заходи щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності у сфері земельних відносин.

21:28 24.03.2021

ПОВІДОМЛЯЄМО ПРО ФУНКЦІОНУВАННЯ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛУ Фонду cоціального страхування України

З метою оперативного інформування суб’єктів соціального страхування щодо діяльності Фонду соціального страхування України повідомляємо про функціонування телеграм-каналу Фонду: https://t.me/s/socialfund , в якому надається оперативна інформація щодо:

22:47 23.03.2021

Весняно-польові роботи без травм!

На підприємствах сільського господарства розпочинаються весняно-польові роботи. Цей травмонебезпечний період у сільськогосподарському виробництві зумовлений максимальним напруженням, перенасиченістю праці. Великі обсяги та інтенсивність виконання відповідних технологічних операцій, збільшення кількості працівників і задіяної техніки, тривалість сільськогосподарських робіт протягом доби є об’єктивними факторами, які збільшують вірогідність травматизму, особливо при недотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки і внаслідок неналежної організації робіт.

10:25 22.03.2021

Уряд схвалив Порядок зарахування частини акцизного податку з пального до місцевих бюджетів та затвердив частки акцизу на І півріччя 2021 року

17 березня на засіданні Уряду прийнято постанову «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду відповідних бюджетів місцевого самоврядування» (проєкт), якою затверджено:

22:12 17.03.2021

Деражнянський РС УДМС інформує громадян: порядок оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки

Паспорт громадянина України у формі ID-картки - є повноцінним та самодостатнім документом, який посвідчує особу і підтверджує громадянство України. Сучасний паспорт нового зразка оформлюється  в  разі:

10:26 11.03.2021

Добре і щире поетове слово

Живи, поете, в бронзі і в граніті,                                                      Живи, поете, в пам’яті людській,                                                      Живи в піснях, живи у «Заповіті»,                                                     У слові праведнім, у славі віковій!

17:57 10.03.2021

Для розвитку громад необхідно збільшити частку ПДФО, що залишається у місцевих бюджетах

25 лютого Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради розвитку громад та територій. Крім Президента у заході взяли участь Дмитро Разумков, Голова Верховної Ради України, Денис Шмигаль, Прем'єр-міністр України, представники Офісу Президента України, члени Кабінету міністрів України, Верховної Ради України, голови обласних адміністрацій та рад, очільники громад. У режимі онлайн до засідання приєдналися Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер та спеціальний посланник уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт. Хмельниччину на заході представляли голова Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України, мер Хмельницького Олександр Симчишин, міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко та член Правління Асоціації міст України, мер Славути Василь Сидор.

22:45 01.03.2021

Година поезії з нагоди 150-ти річчя з дня народження відомої поетеси, перекладачки, фольклориста, громадської та культурної діячки Лесі Українки

25 лютого в приміщенні Вовковинецького Будинку культури відбулася година поезії з нагоди 150-ти річчя з дня народження відомої поетеси, перекладачки, фольклориста, громадської та культурної діячки Лесі Українки.

15:08 26.02.2021