Прощання із земляком!

Сьогодні ми провели в останню путь нашого земляка, відважного сина України. Шановна громадо! Хочу подякувати всім, хто був  на похороні нашого молодого воїна, патріота, героя - Руснака Любомира. Це складний час для нас, нашої громади. Тому найбільше хочеться підтримати маму воїна та усю родину. Ніхто не сподівався втратити його таким молодим, і ось раптово зіткнулися з цією трагедією.

19:15 10.04.2022

Про заборону у Хмельницькій області відвідування лісів населенням і в'їзду до них транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану.

13:57 24.03.2022

Прийнято закон, за яким 10% коштів від продажу земель комунальної власності вилучатимуться до держбюджету

15 лютого 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів" (№5719 від 01.07.2021).

22:21 17.02.2022

День єднання в Вовковинецькій громаді

Сьогодні, з нагоди Дня єднання, у Вовковинецькій територіальній громаді на площі перед Вовковинецьким Будинком культури відбулося підняття Державного Прапора України під урочисте виконання Державного Гімну України. До святкування долучилися селищний голова Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ, працівники селищної ради, працівники культури, учні та вчителі Вовковинецької ЗОШ.

17:25 16.02.2022

Деражнянський сектор УДМС інформує: ID-картка – зручність у використанні та високий рівень захисту

Паспорт громадянина України  є  документом,  що  посвідчує особу власника та  підтверджує  громадянство  України. З 2016 року в Україні запроваджено паспорт громадянина України у формі ID-картки, який містить безконтактний електронний носій.

12:47 06.01.2022