Поетичний вернісаж «Довго щирими словами до людей проявлятиму я»

Геніальна дочка українського народу – Леся Українка. Історія її життя могла б стати основою величезної драми, але стала на службі найсвітлішої поезії, зоря якої яскраво пломеніє на літературному небосхилі вже 150 років.

15:44 24.02.2021

Славна дочка України

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки однієї з центральних постатей національної культури.

15:30 24.02.2021

Незабутній Майдан: гнів, біль, смуток…

День Героїв Небесної Сотні – пам`ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увінчення  пам` яті Героїв Небесної Сотні.

13:04 19.02.2021

Україна понад усе

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”.

10:16 19.02.2021

Пам'ятаємо! Шануємо! Поважаємо!

32-га річниця виведення військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулася у Вовковинецькій ТГ де були присутні: голова Волковинський С.В., депутат Хмельницької обласної ради Лемещук О.В, а також воїни-інтернаціоналісти Остапчук П.В., Українець А.М., Мартинюк В.В., Залуцький Р.М., голова ветеранської організації Максутов О.О., представники Вовковинецької школи та працівники будинку культури та бібліотеки. Прийшовши до могили загиблого в Афганістані  земляка,  військового медика Схабенка М.М. вшанували пам'ять покладанням квітів та хвилиною мовчання.

21:45 15.02.2021

Вшанували пам'ять земляка

12 лютого віддали  шану  героїзму нашим землякам, воїнам-інтернаціоналістам, які приймали участь у військових конфліктах на території інших держав. Ніщо і ніхто не в змозі виміряти та компенсувати глибину людських трагедій і психологічних потрясінь. Забути те, що вони пройшли навряд чи можливо. Час може тільки приглушити спогади, але він не в змозі викреслити це з пам’яті. Ми пишаємось земляками-миротворцями. На їх прикладі закликаємо виховувати патріотизм, витривалість і силу духу в підростаючого покоління.

12:42 13.02.2021

ВАЖЛИВО: відстрочка оплати спожитого природного газу підприємствами ТКЕ

Між Асоціацією міст України та Урядом України, а також НКРЕКП та НАК «Нафтогаз України» 9 лютого був укладений Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води. Пункт 3 Меморандуму передбачає особливості розрахунків підприємств теплопостачання з НАК «Нафтогаз України» за спожитий протягом січня-квітня 2021 року природний газ.

22:22 11.02.2021

АМУ закликала Парламент ухвалити законопроєкт, який вирішить проблеми громад у сфері земельних відносин

Асоціація міст України звернулася до Голови Верховної Ради України, голів депутатських фракцій та груп з проханням ухвалити законопроєкт «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» №2194 від 01.10.2019.

21:22 10.02.2021