Охорона праці в зимовий період

З настанням холодів кількість травм як серед населення в цілому, так і серед працівників підприємств і організацій значно зростає. Саме тому важливо підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь.

13:28 22.12.2021

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня 2021 року у Вовковинецькій територіальній громаді в рамках акції «16 днів проти насильства», з метою привернення уваги суспільства до проблем  подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок; формування у свідомості усіх верств населення нетерпимого ставлення до насильства, проведено ряд заходів.

15:45 13.12.2021

Деражнянське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Ураїни в Хмельницькій області: вітання з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Щороку 3  грудня у Міжнародний день людей з інвалідністю уся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідує спільні зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

14:34 02.12.2021

Деражнянський сектор УДМС інформує: порядок перевірки транслітерації у біометричних паспортних документах

Електронний сервіс «Перевірка транслітерації» - один із 15 сервісів, які запроваджені Державною міграційною службою України для зручності громадян в отриманні адміністративних послуг, які входять до компетенції служби.

14:32 02.12.2021